Hotel Trojanovice Na Dolině
Hotel Na Dolině ubytování Trojanovice Aktuální počasí částečně oblačno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel Na Dolině / Trojanovice

Klidné prostředí uprostřed lesů a bohaté možnosti sportovního vyžití přímo v chráněné krajinné oblasti Beskydy, to jsou předpoklady příjemně stráveného pobytu v Hotelu na Dolině.

Hotel na Dolině se nachází přímo na úpatí hory Radhošť, stranou od obce Trojanovice a pouhé 4 km od dolní stanice lanovky, která Vás dopraví na hřeben Beskyd do známého turistického střediska Pustevny. Přímo od hotelu dojdete chodníčkem na vrchol Radhoště, aniž byste cestou potkávali zástupy turistů.

Hotel na Dolině ubytování
Celková ubytovací kapacita hotelu je 13 dvoulůžkových pokojů, z toho na osmi pokojích je plnohodnotné třetí lůžko a na třech pokojích je možnost přistýlky. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a odpovídají minimálně kategorii *** - jsou zařízeny nábytkem z masivu, další vybavení podle kategorie pokoje.

V nové budově "Anděla" najdete především absolutně klidné pokoje, všechny s terasou nebo balkónem směrem k lesu. Jeden z přízemních pokojů Anděla Plus je vybaven jako bezbariérový. Na všech pokojích je zdarma Internet Wi-fi.

Trojanovice ubytování Hotel na Dolině restaurace
Hlavní budova nabízí kromě ubytování také stylově zařízenou restauraci s celodenním provozem. Restaurace ve valašském stylu nabízí minutky i jídla tradiční české a moravské kuchyně. Součástí restaurace Hotelu na Dolině pod Radhoštěm je krytá terasa a altán s venkovním krbem. Otevírací doba ja minimálně od 10 do 21 hodin. Cena za ubytování je včetně bufetové snídaně.

V Hotelu na Dolině v Trojanovicích Vám rádi pomohou při uspořádání svatební hostiny, rodinné oslavy, firemní akce, tenisového turnaje nebo tenisového soustředění. Maximální kapacita u akcí vyžadujících společnou tabuli je 45 osob. Kromě vlastní kapacity ubytování lze zprostředkovat ubytování pro dalších až 16 osob ve vzdálenosti do 500 m.

Tenis a golf 
Součástí Hotelu na Dolině u Trojanovic v Beskydech jsou 2 tenisové kurty s kvalitním antukovým povrchem (Sibera system), v zimě přetlaková hala s umělým povrchem DECO-TURF. V okolí najdete hned 4 golfová hřiště: Čeladná (8 km), Rožnov (10 km), Hukvaldy (10 km) a Ostravice (15 km). 

Dovolená Beskydy Trojanovice Hotel na Dolině 
Turistika a cykloturistika, aquapark a krytý bazén ve Frenštátě, Valašský skanzen v Rožnově, hrad Hukvaldy, muzeum automobilky Tatra v Kopřivnici, lanové centrum Tarzanie v Trojanovicích, sjezd na koloběžkách z Pusteven do Ráztoky a mnoho dalších aktivit.
Hotel Trojanovice Na Dolině - K hotelu přísluší parkovištěHotel Trojanovice Na Dolině - disponuje restauracíHotel Trojanovice Na Dolině - V hotelu je kulečníkHotel Trojanovice Na Dolině -  je k dispozici připojení na internetHotel Trojanovice Na Dolině -  je k dispozici letní terasaHotel Trojanovice Na Dolině - golfHotel Trojanovice Na Dolině - tenis -poblíž hoteluHotel Trojanovice Na Dolině - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Trojanovice Na Dolině - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Trojanovice Na Dolině - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Trojanovice Na Dolině - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou